Liderul PSD, Lia Olguţa Vasilescu, susţine că în timpul guvernării Ciolacu-Ciucă s-au făcut lucruri bune pentru România, deoarece ”pe deficitul acela” a crescut puterea de cumpărare şi s-au făcut autostrăzi în România.
Citeste mai mult aici
Author:
