O fostă şefă a Secţiei de Cardiologie de la Spitalul „Avram Iancu” Oradea a fost trimisă în judecată pentru luare de mită, acuzată că în 2020 ar fi primit bani şi produse alimentare de la pacienţi pentru consultaţii și investigaţii.
Citeste mai mult aici
Author:
