Fost şef al Secţiei de cardiologie de la Spitalul Clinic ”Avram Iancu” Oradea, trimis în judecată după ce ar fi primit mită

O fostă şefă a Secţiei de Cardiologie de la Spitalul „Avram Iancu” Oradea a fost trimisă în judecată pentru luare de mită, acuzată că în 2020 ar fi primit bani şi produse alimentare de la pacienţi pentru consultaţii și investigaţii.

Citeste mai mult aici
Author:

By Petre

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.