Sharon și Kelly Osbourne, prima apariție publică după moartea lui Ozzy. FOTO
Petre0 Comments
Sharon și Kelly Osbourne au ieșit împreună pentru prima dată de la moartea lui Ozzy Osbourne, afișând zâmbete și ținându-se de mână la un eveniment strălucitor din Londra.