Poliţiştii de frontieră au depistat, într-un camion condus de un cetăţean român şi care era parcat în apropiere de Vama Nădlac, aproape peste 280.000 de pachete de ţigări fără timbru, în valoare de 6,7 milioane de lei.
Citeste mai mult aici
Author:
