Bucureștenii nu se sperie de frigul înțepător când vine vorba de distracție. Au venit în număr mare la petrecerea de închidere a târgului de Crăciun din Piața Constituției. Zona din fața Casei Poporului a fost plină duminică seară.
Citeste mai mult aici
Author:
