Susținător al lui Călin Georgescu, amendat cu zeci de mii de lei, după ce a chemat foști deținuți să ia cu asalt Guvernul

Un bărbat din București, susținător al lui Călin Georgescu și George Simion, a fost condamnat de Judecătoria Sectorului 6 la plata unei amenzi penale de 8.400 lei pentru săvârșirea infracțiunii de instigare publică.

Citeste mai mult aici
Author:

By Petre

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.