Românii vor putea retrage de la bancomatele oricărei bănci ce sumă vor ei, nu doar suma prestabilită, cum e acum, potrivit unui proiect de lege. Situația este cu atât mai nedreaptă, cu cât posesorii de carduri plătesc oricum o taxă la alte bănci.
Citeste mai mult aici
Author:
