O femeie a găsit un pui de pisică și l-a luat acasă. După ce l-a dus la veterinar, pentru că era agresiv, a avut o surpriză
Petre0 Comments
Simpatici, pufoși, dar nu prea prietenoși, doi pui de pisică sălbatică au ajuns în grija medicilor veterinari după ce au rămas orfani și riscau să moară.