Ana Ciceală, după ce a votat: „Ne-am obişnuit să ne trăim vieţile de pe o zi pe alta, cu capul în pământ”
Petre0 Comments
Candidatul SENS la Primăria Capitalei, Ana Ciceală, a afirmat că a votat cu gândul la cetăţenii din Bucureşti şi la modul în care va arăta oraşul în viitor.