Canibalul din Budapesta. Un infirmier lua bucăți de cadavre din spital, le gătea acasă și le mânca. Locuia în muzeul groazei

Un infirmier din Budapesta a fost arestat după ce poliția a descoperit că ducea acasă de la spital bucăți de cadavre, pe care le gătea și mânca. În locuința lui, oamenii legii au descoperit o față umană, membre, un craniu și o inimă. 

Citeste mai mult aici
Author:

By Petre

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.