Cei trei români care au rămas blocați în telecabina din stațiunea montană Macugnaga, situată în nordul Italiei, în vecinătatea frontierei cu Elveția, au fost evacuați și sunt într-o stare bună, anunță ministrul de Externe, Oana Țoiu.
Citeste mai mult aici
Author:
