Cât alocă Ministerul Sănătății pentru anesteziile stomatologice din spitale, obligatorii după moartea fetiței de 2 ani

Se schimbă legislația după moartea unei fetițe de 2 ani într-o clinică stomatologică din București. Intervențiile sub anestezie generală vor putea fi realizate în spitalele de stat și vor fi decontate printr-un program finanțat de Ministerul Sănătății.

Citeste mai mult aici
Author:

By Petre

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.