Ministrul Sănătăţii, Alexandru Robete, a anunțat marți seară la Ploiești că a fost creată o celulă de urgență cu cinci spitale din București, pregătite să preia pacienți din Prahova în criza apei.
Citeste mai mult aici
Author:
Citeste mai mult aici
Author: