Candidatul PSD la Primăria Capitalei, Daniel Băluţă, a declarat duminică, după vot, că le mulţumeşte bucureştenilor pentru participare și susține că a venit timpul ca rezultatele și proiectele realizate ca primar de sector să primeze.
Citeste mai mult aici
Author:
