Alertă la Washington. Doi militari au murit după ce au fost împușcați lângă Casa Albă. Reacția lui Donald Trump
Petre0 Comments
Doi soldați ai Gărzii Naționale murit, după ce au fost împușcați miercuri în apropierea Casei Albe, a declarat un oficial al forțelor de ordine pentru agenția Associated Press.