Două femei au ajuns la spital, după o explozie produsă la o butelie în comuna Băleni, județul Dâmbovița. Una dintre ele prezintă arsuri, iar cealaltă a suferit un atac de panică. Ambele au fost duse de urgență la spital.
Citeste mai mult aici
Author:
