Funcționarii unei primării din Dolj sunt cercetați că falsificau consumul de carburant. Se decontau bani pe bonuri fictive

Ancheta este departe de final, în cazul unor funcționari de la o primărie din Dolj, suspectați că, timp de 3 ani, și-ar fi însușit bonuri de carburant. Completau apoi fișe de parcurs false, pentru a le fi decontate sumele.

Citeste mai mult aici
Author:

By Petre

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.