Germania va crea o nouă unitate federală pentru combaterea dronelor, în contextul creşterii survolurilor suspecte deasupra bazelor militare şi infrastructurii critice, a anunţat ministrul de interne Alexander Dobrindt, potrivit POLITICO.
Citeste mai mult aici
Author:
