17
nov.
O mamă și bebelușul ei s-ar fi intoxicat cu gaz, sâmbătă seară, în Bistrița-Năsăud. Două echipaje SMURD au intervenit în comuna Lechința pentru a prelua victimele. Citeste mai mult aici Author:
