Primăria Capitalei, sancționată pentru că nu a luat măsuri privind poluarea aerului. Sute de controale în București și Ilfov

Garda Națională de Mediu a aplicat în 2025 amenzi de aproape 2,5 milioane de lei în București și Ilfov pentru depășirea valorilor-limită ale particulelor în suspensie și a sancționat Primăria București pentru neîndeplinirea măsurilor anterioare.

Citeste mai mult aici
Author:

By Petre

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.