Ministerul de Externe de la Moscova i-a sfătuit joi pe cetăţenii ruşi să nu călătorească în Germania din cauza a ceea ce a descris ca fiind încălcări continue ale drepturilor omului în ţara europeană, informează EFE.
Citeste mai mult aici
Author:
Citeste mai mult aici
Author: