Atac de o violență extremă în Dâmbovița. Un individ și-ar fi incendiat fosta iubită, de supărare că femeia l-a părăsit în urmă cu două luni. Victima este la spital! Atenție, urmează informații care vă pot afecta emoțional!
Citeste mai mult aici
Author:
