Un bărbat din Dâmbovița a fost arestat după ce și-a incendiat fosta iubită, de supărare că femeia l-a părăsit

Atac de o violență extremă în Dâmbovița. Un individ și-ar fi incendiat fosta iubită, de supărare că femeia l-a părăsit în urmă cu două luni. Victima este la spital! Atenție, urmează informații care vă pot afecta emoțional!

Citeste mai mult aici
Author:

By Petre

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.