Explozie la o butelie într-o comună din județul Dâmbovița. Două femei au ajuns la spital, iar una dintre ele prezintă arsuri

Două femei au ajuns la spital, după o explozie produsă la o butelie în comuna Băleni, județul Dâmbovița. Una dintre ele prezintă arsuri, iar cealaltă a suferit un atac de panică. Ambele au fost duse de urgență la spital. 

Citeste mai mult aici
Author:

By Petre

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.