Ancheta este departe de final, în cazul unor funcționari de la o primărie din Dolj, suspectați că, timp de 3 ani, și-ar fi însușit bonuri de carburant. Completau apoi fișe de parcurs false, pentru a le fi decontate sumele.
Citeste mai mult aici
Author:
