Un infirmier din Budapesta a fost arestat după ce poliția a descoperit că ducea acasă de la spital bucăți de cadavre, pe care le gătea și mânca. În locuința lui, oamenii legii au descoperit o față umană, membre, un craniu și o inimă.
Citeste mai mult aici
Author:
