13
ian.
Un bărbat de 55 de ani din județul Botoșani a fost condamnat la 15 ani de închisoare pentru un gest cumplit - și-a incendiat fosta iubită din răzbunare, pentru că femeia l-a părăsit. Victima a murit apoi, în spital, după o lungă agonie. Citeste mai mult aici Author:
