13
ian.
România va interzice subvențiile de stat pentru montarea centralelor de a apartament pe gaze. Guvernul a întârziat transpunerea unei directive europene, care prevedea că această măsură trebuie luată până la 1 ianuarie 2025. Citeste mai mult aici Author:
